• İSO KOZA: “RİSK SERMAYEDARI YATIRIMCILIĞI MİNİ MBA PROGRAMI

  9 - 16 - 30 Nisan 2019

  İstanbul Sanayi Odası tarafından KOZA Girişim Hızlandırma Programı projesi çerçevesinde düzenlenen Risk Sermayesi Yatırımcılığı Mini MBA Programı; girişim sermayedarı ya da melek yatırımcı olmak isteyen sanayicileri, iş adamlarını ve aile şirketi yöneticilerini değişen ve sürekli gelişen Dünya’da yeni yatırım enstrümanlarından biri olan “Yeni Nesil Teknoloji Girişimi (Startup) Yatırımcılığı” ile tanıştırmak, bu konuda farkındalık yaratarak, sermaye sahiplerinin ve geleceğin sanayicilerinin yatırımcılık ve girişimcilik ekosistemine entegre olmalarının önünü açmak ve girişimcilik dünyasıyla ilgili gelişmeleri daha yakından takip edebilmelerini amaçlamaktadır.

  http://www.iso.org.tr/iso-akademi/mini-mba/risk-sermayesi-yatirimciligi/
 • İSO KOZA Girişim Hızlandırma Programı Lansmanı ve Sanayide Girişimcilik Paneli

  14 Mart 2019

  İstanbul Sanayi Odası (İSO), İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle başlattığı İSO Koza Girişim Hızlandırma Programı’nın lansman toplantısını gerçekleştirdi. İSO Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde Odakule’deki toplantıya T.C Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ve İSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Keleş ile İSO Meclis Katip Üyesi Kemal Karabel de katıldı.

  http://www.iso.org.tr/haberler/etkinlikler/koza-girisim-hizlandirma-programi-lansmani-ve-sanayide-girisimcilik-paneli-yapildi/