Hakkımızda

İSO KOZA

22.000’i aşan üyesiyle Türkiye’nin en büyük ve en köklü sanayi odası olan İstanbul Sanayi Odası (İSO) 2015 yılından bu yana İSO KOZA ile "girişimcilikten sanayiciliğe" vizyonuyla girişimcilik ekosistemini desteklemektedir.

İSO KOZA İş Birliği ve Hızlandırma Programı, girişim hızlandırma yaklaşımı ile; hali hazırda var olan kuluçka merkezlerine ve girişimcilik ofislerine tamamlayıcı bir rol üstelenerek girişimleri bir sonraki aşamaya taşıyacak itici bir güç olmayı ve girişimlerin hızlı büyümelerini sağlamayı hedeflemektedir.

İSO KOZA bünyesinde yer alan girişimler; sanayici mentorların bilgi ve tecrübelerinden, üretim ve teknoloji altyapılarından yararlanma imkânı yakalamaktadır. Sanayicilerle güvene dayalı ilişkilerini geliştirme olanağı bulan girişimcilerin, prototip aşamasındaki ürünlerinin seri üretime geçiş süreci ve pazara girişleri de hızlanmaktadır.

İSO KOZA İş Birliği ve Hızlandırma Programı, girişimcilere kapasite geliştirme, iş geliştirme, fonlara erişim, iş birliği hızlandırma ve ürün geliştirme alanlarında danışmanlık, eğitim ve mentorluk desteği sunmaktadır.